TUZLA’DA 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ’NE ÖZEL SERGİ

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
TUZLA’DA 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ’NE ÖZEL SERGİ
Abone ol
Tuzla Belediyesi, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 108’inci yıl dönümü nedeniyle Tuzla Marina’da özel bir sergi açtı. Sergide Çanakkale Zaferi’ni anlatan üç boyutlu gösterimin yanı sıra Çanakkale Savaşı’ndan günümüze kadar ulaşmış eşyalar da sergileniyor. Sergi 2 Nisan’a kadar sanatseverlerin ziyaretine açık olacak.

Tuzla Belediyesi 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla özel bir sergi açtı. Tuzla Marina’da bulunan Tuzla Belediyesi etkinlik çadırında içerisinde Çanakkale Zaferi’ni anlatan üç boyutlu gösterimin bulunduğu ‘Kahramanlık Ruhumuzda var’ sergisinde ayrıca Çanakkale Savaşı’ndan günümüze kadar ulaşmış eşyalarda sergileniyor. Sergi 2 Nisan’a kadar sanatseverlerin ziyaretine açık olacak.

TUZLALI MİNİKLERDEN 18 MART GÖSTERİSİ

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı tarafından hayata geçirilen ve 3-6 yaş arasındaki çocukların anneleri ile birlikte onlarca farklı branşta eğitimler alabildikleri Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi’ne giden minikler, 18 Mart Çanakkale Zaferi’ni anlatan bir tiyatro oyununu sergilediler. Minikleri ise anneleri büyük bir ilgiyle izlediler.


Kartal Belediyesi’nden Yaşlılara Saygı Haftası’nda Anlamlı EtkinlikÖnceki Haber

Kartal Belediyesi’nden Yaşlılara Saygı H...

BAŞKAN YÜKSEL, KARTAL’DAKİ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİYLE BULUŞTUSonraki Haber

BAŞKAN YÜKSEL, KARTAL’DAKİ BEDEN EĞİTİMİ...

Yorum Yazın