AK Parti Kartal İlçe Başkanı Nimet GÜNDOĞDU'nun Kurban Bayramı Mesajı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
AK Parti Kartal İlçe Başkanı Nimet GÜNDOĞDU'nun Kurban Bayramı Mesajı
Abone ol

Kıymetli Kartal’lı hemşehrilerim; 

Paylaşmanın, kardeşliğin, kulluğun ve Allah’a yakınlaşmanın ifadesi olan bir bayrama daha bizleri kavuşturduğu için rabbime şükrediyor, milletimizin ve İslâm âleminin Kurban Bayramını tebrik ediyorum. Hızla geçip giden ömrümüzde, geçen sene Kurban Bayramını hatta iki ay önceki Ramazan Bayramını birlikte idrak edip de bu sene ebediyete uğurladığımız eş, dost ve akrabalarımıza ve hassaten asrın depreminde kaybettiğimiz şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.

Ülke olarak zorlu bir virajı kazasız belasız atlatarak, önce 14 Mayıs’ta milletvekili seçimini ve ardından da 28 Mayıs’ta Cumhurbaşkanı seçimini tamamlayarak; Cumhuriyetimizin 2. Yüzyılına Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Kadrolarla girme iradesini ortaya koyduk. 21 yıllık iktidarımızın ardından, milletimizin, ümmetin ve tüm mağdur ve mazlum coğrafyaların umudu olarak Liderimiz Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN’ın görülmüş olması, bizler açısından mutluluk ve gurur kaynağıdır.

Dışarıdan destekli içerideki birleşenlerin iktidar söylemlerinin, milletimizin vicdanında yer bulmaması ve inandırıcı olmaması, Cumhurbaşkanımızın liderliğini pekiştirmekle birlikte, dünyaya karşı da yüksek sesli bir itiraza dönüşmüştür. Ülkemizin dört bir yanından başka; Filistin’den Afrika’ya, Avrupa’dan Asya’ya kadar olan coğrafyadaki coşkulu kutlamalar da bu itirazın bir tezahüründen başka bir şey değildir. 

Bu vesile ile, bu mübarek günler hürmetine Cumhuriyetimizin 2. Yüzyılının Türkiye Yüzyılı olması hedefimizin menzile ulaşması dua ve temennisiyle, milletimizin ve tüm Kartallı hemşehrilerimizin Kurban Bayramını bir kez daha kutluyor; kardeşliğimize ve hayırlara vesile olmasını rabbimden niyaz ediyorum.

 


Başkan Gökhan Yüksel’den Kurban Bayramı MesajıÖnceki Haber

Başkan Gökhan Yüksel’den Kurban Bayramı...

LGS SINAVINDA KARTAL’DAN 6 TÜRKİYE BİRİNCİSİSonraki Haber

LGS SINAVINDA KARTAL’DAN 6 TÜRKİYE BİRİN...

Yorum Yazın