"takip" İLE İLGİLİ HABERLER

Erdoğan'dan pilotlara: Hoşgeldiniz
Başbakan Erdoğan, pilotların aileleriyle birlikte aprona girerek, uçağın merdivenlerinin önüne geldi. Bu sırada alkışla..
Tatilcilerin Dönüş Yolu Çilesi Yağış'la Birleşince!
TEM otoyolu ve D-100 karayolunun Kocaeli geçişi ile Çanakkale ve Lapseki iskelesinde, bayram tatilinin bitmesine iki gün..
Davutoğlu: Türk pilotlarla ilgili olumlu gelişmeler yaşandı
Dışişleri Bakanı Davutoğlu, Lübnan’da kaçırılan Türk pilotlarla ilgili çok olumlu gelişmeler yaşandığını ve konunun büyü..
25 yıllık birikimi bir telefonla gitti
Teletokatçılar emekli albayı arayıp “Adınız Ergenekon davasında geçiyor. Cezaevine girmemek için para yatırın” dedi. Eme..
Muğla'da damattan 155’i şaşırtan ihbar
Bahşişci çocuklardan kurtulamayan damat, polislerden yardım istedi
Aşırı kilo alıp vermenizin nedeni o!
Az ya da çok çalışması durumunda vücuttaki birçok sistemi olumsuz etkileyebilen tiroid hormonlarının yaşam boyu kontrol ..
Obama açık konuştu
ABD Başkanı Barack Obama, bütçe krizi konusunda son birkaç haftada yaşananların ABD ekonomisine "tamamıyla gereksiz bir ..
Nerede olduğunuzu söyleyin!
Kum, çimen, asfalt, kaya…Ayakkabılarınız sizi nereye götürüyor?
İşte Merakla Beklenen IPad 5 Ve IPad Mini 2!
Teknoloji devi Apple'ın yeni nesil iPad'lerine ait olduğu öne sürülen görselleri resmiyet kazandı! Karşınızda yüksek çöz..
Yabancı dil öğrenmenin kolay yolu!
Sadece teknik anlamda verilen ve sınırlı pratik imkânı sağlayan dersler, gerçek anlamda yabancı dil geliştirmek için maa..
35 milyar doları 18 ayda yok etti
Brezilya’nın en zengin ve dünyanın da sekizinci zengini durumunda bulunan Eika Batista, dünyada en kısa sürede servetini..