"istanbul-yer-bildirimi" İLE İLGİLİ HABERLER

ABD'yle sessiz devrim
ABD'yle 5 ayaklı "ticaret devrimi" dönemi başladı. Bu kapsamda ilk olarak İstanbul'da Ortadoğu Diyalog Merkezi kurulacak..
İstanbul'da palalı dehşeti
Küçükçekmece’de bir giyim mağazasına elinde palayla gelen şahıs dehşet saçtı. Şahsın, elinde palayla kovaladığı genç k..
Erdoğan'dan pilotlara: Hoşgeldiniz
Başbakan Erdoğan, pilotların aileleriyle birlikte aprona girerek, uçağın merdivenlerinin önüne geldi. Bu sırada alkışla..
Kılıçdaroğlu işçi düğününde
Ege Bölgesi’nde, gözlerden uzak bir şekilde hafta başında tatiline başlayan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Bodrum’un Mum..
(Milli Piyango) Sayısal Loto çekilişi sonuçları - 19 Ekim Sayısal Topları
Haftanın Sayısal Loto çekilişi dün yapıldı.Sayısal Loto sonuçları Milli piyango sitesi ile eş zamanlı olarak sitemize ek..
Tatilcilerin Dönüş Yolu Çilesi Yağış'la Birleşince!
TEM otoyolu ve D-100 karayolunun Kocaeli geçişi ile Çanakkale ve Lapseki iskelesinde, bayram tatilinin bitmesine iki gün..
Yağmur E5'te trafiği felç etti
İstanbul'da sabah saatlerinde etkili olan yağmur nedeniyle Kartal - Pendik arasındaki E-5 Karayolu trafiğe kapandı. Su b..
Rusça'nın ilk adresi Kavram
İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulu ticaret hacmimizin en fazla olduğu Rusya ile iş yapan firmalara Rusça bilen eleman ye..
Belirsizlikler, aileleri ve gençleri yurt dışında eğitime yönlendiriyor
2-11 Ekim tarihleri arasında 6 ayrı merkezde düzenlenecek olan “24. IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları”na 30 ülkeden 170’in ü..
21. Yüzyıl Dünya Çocuk Eğitimi Zirvesi
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Şahin: -''Her bir bireyin üzerinde çalışarak toplumun faydalı bir hale dönüşmesini sa..
Kışanak'tan BDP-CHP ittifakı açıklaması
CHP'nin 'İstanbul'dan aday çıkarmayın' önerisine BDP Eşbaşkanı Gültan Kışanak, ateş püskürdü
Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk senedi İstanbul'da
Koleksiyonerlikle de uğraşan avukat Talip Can, Türkiye Cumhuriyeti Maliye Bakanlığı tarafından, 1927'de tren alımı karşı..
Sırrı Süreyya Önder'dn CHP'ye şok sözler
CHP'nin BDP'ye "İstanbul'da Sırrı Süreyya Önder'i göstermesin" dediği yönündeki iddiaları cevaplayan BDP İstanbul Millet..
CHP’lilerden görme engellilere destek
CHP İstanbul İl Örgütü, 15 Ekim Dünya Beyaz Baston Güvenlik Günü dolayısıyla Galatasaray Lisesi önünde görme engelli vat..
‘Çevik’e bayramlaşma övgüsü
Emniyet Müdürü Çapkın, polislere “Çevik kuvvetin ne kadar olmazsa olmaz bir birim ve güç olduğunu son dönemde bütün Tür..
İşte üçüncü havalimanı
90 milyar liraya mal olacak İstanbul'un 3'üncü Havalimanı'nı Norveçli Nordic Office önderliğindeki 4 mimarlık şirketi çi..