Şükrü Kontuk başvurusunu yaptı
Tarih: 11-10-2013 16:09:00 + -


GÜNYAD Başkanı ve İşadamı Şükrü Kontuk, AK Parti Kartal İlçesine, Belediye Başkanlığı aday adaylığı için başvuruda bulundu.

Şükrü Kontuk başvurusunu yaptı

Kontuk, toplantı salonunda kısa bir açıklama yaparak kendisini destekleyenler ile birlikte aşağıya indi ve parti binası dışında bekleyenlere de teşekkür etti.

 

Kartal Belediye Başkanlığı  aday adaylığı için başvuruda bulunan Şükrü Kontuk taraftarları ve sevenleri AK Parti İlçe Başkanlık binasına sığmazken, parti binasının önünde destek gösterisinde bulundular.  Ak Parti Kartal İlçe Başkanı Av. Temurhan Yıldız’ın İl Başkanlığında İlçe Başkanları toplantısında bulunması nedeniyle Kontuk’un müracaatını İlçe teşkilatında görevli İbrahim Atasoy kabul etti.

 

Basının yoğun ilgi gösterdiği başvuruda Şükrü Kontuk ” 30 Mart 2013 te, gerçekleşecek seçimde, seçmenlere seçilmişleri denetleme hakkını ve gücünü veren, özü itibariyle demokrasimizin mihenk taşı olan bir seçim dönemine girmiş bulunmaktayız.Bu süreçte bizler de Kartal’da yaşıyor olmanın vermiş olduğu tecrübe ve sorumlulukla insanlarımızın bizlerle göstermiş olduğu teveccühün, 41 yıldır Kartal’da yaşayan, sorun, eksik ve ihtiyaçlarını bilen biri olarak bu uğurda sunulacak hizmeti en iyi şekilde verebileceğimize inancım tamdır. Kartal’ımız için en iyi olandan öte en mükemmeli sunabilme arzumuzla 2014 seçimlerinde Kartal’ımız için Ak Partimizden resmi aday adaylığımızı gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

 

Başta Kartalımız olmak üzere aday adaylığımızın milletimize, İstanbul’umuza ülkemize ve partimize hayırlı olmasını Cenabı-ı Allah’tan niyaz ederiz.

 

Nasip olur, adaylığımız açıklandıktan sonra Kartal için yapmayı hedeflediğimiz projelerimiz i kamuoyuna açıklayacağız. Burada, ayinesi iştir, lafa bakılmaz. Düsturundan yola çıkarak kaliteli insan işiyle, boş insan kişiyle uğraşır, sözü bizleri kimseyle polemiğe girmeden, bir kişinin işini değil, herkesin işini yapmak için aday olduğumuzu hepimizin Hz. Âdem’den (AS) geldiğimizi unutmadan, kibre kapılmadan, kimseyi ötekileştirmeden, sadece ve sadece Kartal’ımızın sırtımıza yüklemiş olduğu emaneti kutsalımız bilerek, hizmetkâr olacağımızı kamuoyuna sizlerin aracılığıyla duyurmaktayız” dedi.
Bu haber 1404 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YEREL GÜNDEM HABERLERİ