SİZLER ve ZİRVEDEKİLER
Tarih: 07-03-2015 12:31:00 Güncelleme: 07-03-2015 12:36:00 + -


Başarılarla dolu 20.yılı geride bırakmanın gururu içinde düzenlenen “SİZLER ve ZİRVEDEKİLER” adlı gece Kartal Titanic Business otelde yapıldı.

SİZLER ve ZİRVEDEKİLER

Eğitimden sağlığa, bürokrasiden yerel yönetimlere, spordan dernek ve odalara, siyasilerden görsel ve yazılı basına kadar her kesimden kişinin iştirak ettiği geceye Türk Sanat müziğinin güçlü sesi Çağdaş Suseven söylediği bir birinden güzel şarkılarla davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

 

Gazetemiz başarılarla dolu 20. yılını geride bırakırken “SİZLER ve ZİRVEDEKİLER” adlı düzenlenen gecede alt yapısı dolu kişi ve kurumlar ödüllerini aldılar. Ödül töreni muhteşem oldu.

 

Katılımın yoğun olduğu geceye gazetemiz İmtiyaz Sahibi Kenan Çakal’ın dostları büyük ilgi gösterdiler. Eğitimden sağlığa, bürokrasiden yerel yönetimlere, spordan dernek ve odalara, siyasilerden görsel ve yazılı basına kadar her kesimden kişinin iştirak ettiği geceye Türk Sanat müziğinin güçlü sesi Çağdaş Suseven söylediği bir birinden güzel şarkılarla davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı. Muhteşem donatılan salonda hizmet kalitesi tüm katılımcıların beğenisini kazandı. Alt yapısı dolu hizmetler karşılığında ödüllerini alan kurum ve kişiler duygularını ifade ederken oldukça heyecanlılardı. Ak Parti İstanbul Milletvekili Osman Poyraz hasta olmasına rağmen gecede yakın dostu Kenan Çakal’ı yalnız bırakmadı. Programı sunan bölgenin tanınmış ismi Kenan Albayrak’ın mikrofon hakimiyeti taktire şayandı. Gazetenin İmtiyaz sahibi Kenan Çakal yaptığı açılış konuşmasında şunları söyledi “20. yılımızı tamamladığımız bu güzel gecede bizleri yalnız bırakmadığınızdan dolayı en kalbi şükranlarımı sunuyorum. Hoş geldiniz şeref verdiniz. Dostluklar böyle zamanlarda belli olur. Sizler bunu gerçekleştirdiniz. Yerel basının sıkıntılarını burada anlatmak istemiyorum. Çok zor şartlarda hayatlarını idame ettirmeye çalışan meslektaşlarımızın bu mücadelesi alkışlanacak cinsten. Toplumun gözü kulağı olan yerel medya kolay kolay kimseye yaranamaz. Dürüst ilkeli ve seviyeli bir yayın politikasını bu güne kadar sürdürmeye gayret ettik. 20. Yılı tamamlamak kolay değil, bu süre içinde onlarca gazete kapanıp, yenileri yayın hayatına başladı. Her şeye rağmen güzel bir uğraş, bu güne kadar yaptıklarımızın ne kadar doğru olduğunun ispatı ise işte bu mutlu gecemizde bizleri yalnız bırakmayarak vermiş olduğunuz destektir. Bu nezaketinizden dolayı bir kez daha teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 1710 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÖZEL HABER HABERLERİ