SANCAKTEPE HALKINA TEŞEKKÜR
Tarih: 28-04-2014 06:18:00 + -


İkinci kez Sancaktepe Belediye Başkanlığına seçilen Belediye Başkanı İsmail Erdem, tüm Sancaktepe halkına teşekkür etti.

SANCAKTEPE HALKINA TEŞEKKÜR

2014 yerel seçimlerinde İsmail Erdem’e oy veren Sancaktepe seçmeni, Sancaktepe’nin gelecek yılları için önemli bir seçim yaptılar. İsmail Erdem’i yeniden başkan seçerek yaptıkları ve yapmayı planladıkları ile önümüzdeki 5 yılda da devam etmesini istediler.

 

Daha Büyük Türkiye, Dünya lideri Türkiye istiyoruz

 

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem: “  30 Mart, millet iradesi, aynı zamanda Türkiye'nin önünün açılması ve Türkiye'nin büyümesinin önünün açılması meselesi haline geldi. Bu seçimler, millet iradesi açısından çok önemli idi. Daha büyük Türkiye, dünya lideri Türkiye istiyoruz. Seçimleri ülkemiz insanını hayırlı ve uğurlu olmasını cenabı Allah’tan diliyorum " dedi.

 

Tam bir seferberlik halinde çalışıldı

 

30 Mart’a kadar durmadan, geceli gündüzlü çalışıldığını belirten Erdem: “ Tam bir seferberlik halinde çalışıldı.  Hem çok çalışmak, hem de çalışmaları örgütlü yürütmek önemli idi. Bilinmeli ki, seçimi kazanacağı belli olan bir aday yoktu ortada. Yani çalışan kazanacaktı. Kim çok çalışır, örgütlü çalışır ve kitleler tarafından kendini anlaşılır kılarsa o kazanacaktı. Bu nedenle yoğun bir seferberlikle çalışma tempolarını ikiye, üçe katlanarak yapıldı. Bu yüzden emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyor, hepsinden Allah razı olsun diyorum” dedi.

 

Seçim demokrasilerin en güzel yanıdır

 

Demokrasilerin en güzel yanın seçim olduğunu belirten Başkan Erdem: “Halkoylarıyla kendisini yönetecek kişileri seçer. 2014 yılında Sancaktepe seçmeni de seçimini yapmış ve yeni başkanı seçmeyi tercih etmiştir. Bizim için önemli olan nokta budur.  Seçmen bu şekilde seçiciliğini gösterdiği müddetçe hep daha iyilerini yapmak isteyen hep daha güzeli için çalışan idareciler olmayı sürdüreceğiz“ dedi.
Bu haber 1804 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM HABERLERİ