KARTALSPOR 67. YILINI KUTLADI
Tarih: 31-08-2016 23:49:00 + -


1950 yılında kurulan Kartalspor 67. yılını kutlarken, hedefini kendine ve tarihine yakışır bir şekilde açıkladı.

KARTALSPOR 67. YILINI KUTLADI

Kartalsporlu yöneticiler hedef tekrar 1. Lig. Büyüklerimiz, ‘Aslan düştüğü yerden kalkar’ derler, kanadı kırık KARTAL’da tedaviden sonra tekrar yükseklere uçacaktır ifadesinde bulundular. Ligin ilk maçını kendi sahasında 3 Eylül’de Gölcükspor ile oynayacak Bordo Beyazlılarda hedef 3 puan.

 

KURULUŞUMUZUN 67. YILINI KUTLUYORUZ

 

Bugün, tohumları 18 Ağustos 1949 tarihinde Kartal’ın ileri gelenleri Ali Örs, Mustafa Gürsel, İsmail Perin, Nevzat Bozkurt ve Haluk Akan tarafından atılan Kartalspor’umuzun 67. Yılını kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

 

Kulübümüzün 67. Kuruluş Yıldönümü vesilesiyle öncelikle ilk Başkan Ali Örs, Umumi Katip Mustafa Gürsel, Umumi Kaptan İsmail Perin, Muhasip Üye Haluk Akan ve Yönetim Kurulu Üyesi Nevzat Bozkurt olmak üzere ebediyete intikal eden tüm yöneticilerimizi, üyelerimizi, bordo-beyazlı formayı taşımış sporcularımızı, teknik adamlarımızı, personelimizi, taraftarlarımızı ve Kartalspor’dan hiçbir zaman desteğini esirgemeyen Mülki Amir ve Belediye Başkanlarını saygı, sevgi ve rahmetle anıyoruz.

 

Kurulduğu 1949 Yılından itibaren gücünü taraftarlarından alan ve Tük futboluna sayısız yıldız kazandırarak kendisine futbol camiasında saygın bir yer edinmeyi başaran Kartalspor’umuzun bu günlere kadar gelmesinde emeği geçen tüm Kulüp Başkanlarımıza, Yöneticilerimize, Mülki Amirlerimize ve Belediye Başkanlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.

 

Bir ilçe takımı olarak 67 yıl boyunca zorlu koşullarda bile varlığını sürdürmeyi başarmış olan kulübümüzü, birlik, beraberlik, sevgi, saygı, fedakarlık ve dayanışma anlayışıyla birlikte sonsuza kadar yaşatacağımıza, Bordo-Beyaz’lı bayrağı Al Bayrağımızla beraber ilelebet dalgalandıracağımıza inancımız tamdır.

 

En yakın zamanda Kartalspor’umuzun daha iyi yerlere geleceğine inanıyor kulübümüzün 67.yılını gururla kutluyoruz.

 

KARTALSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
Bu haber 897 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR HABERLERİ