HER ŞEYİN EN İYİSİNİ HAK EDİYOR
Tarih: 28-12-2015 00:07:00 + -


İSMEP Direktörü Gökhan Kazım Gökhan Elgin yıllardan beri yaptığı başarılı çalışmaların mükafatını görmeye devam ediyor.

HER ŞEYİN EN İYİSİNİ HAK EDİYOR

Çok  başarılı çalışmalara imza atan Direktör Elgin ve ekibi bir ödülün daha sahibi oldu.

 

 

Direktör ELGİN Konuyla ilgili şu açıklamada bulundu.

 

 

İSMEP Projesi kapsamında yeniden yapılan okulların tasarımı ve uygulamasında Arkitera İşveren Ödülü’nü bu yıl Birimimiz aldı. İSMEP kapsamında binaların depreme dayanıklılığı kadar, estetiğine, fonksiyonuna, enerji verimliliği, çevreci oluşu ve sürdürülebilirliğine önem veriyoruz. Emeği geçen başta mesai arkadaşlarım olmak üzere, tüm paydaşlarımıza teşekkür ederim.

 

 

“Arkitera İşveren Ödülü Hakkında: Ödülün temel amacı, mimar ve işverenin kamusal sorumluluklarını göz önünde bulundurarak, nitelikli mimari uygulamaların ortaya çıkarılmasına destek olan işverenleri onurlandırmaktır. Ödül, kamu ve özel sektördeki nitelikli mimarlık üretimine önemli katkısı olan işverene verilir. Ödül, işverene (kurum ya da kişi) verilen bir onur ödülüdür.”

 

 

İstanbul Sismik Riskin Azaltılması ve Acil Durum Hazırlık Projesi ( İSMEP ) konusunda da açıklamada bulunan Direktör Kazım Gökhan Elgin şunları ifade etti.

 

 

Geleceğimizi Güçlendiriyoruz

 

 

Tüm bileşenlerimiz altında sürdürdüğümüz çalışmalarımızı, modern afet yönetimi ilkeleri doğrultusunda, uluslararası gelişmeleri de yakından takip ederek, tüm paydaşların ve kaynakların etkin katılımının sağlandığı bütünleşik bir yapıda ele alıyor ve toplum tabanlı bir yaklaşıma sahip olacak şekilde geliştiriyoruz. Projemizin geri planında pek çok kişinin, kurum ve kuruluşun, değerli paydaşlarımızın emeği ve desteği var. Geleceğini güçlendirdiğimiz İstanbul için duyduğumuz heyecanı bizlerle paylaşan herkese teşekkür ediyorum.
Bu haber 1182 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM HABERLERİ