BULVARSPOR’DA HEDEF BAL’DA KALICI OLMAK
Tarih: 12-06-2016 23:59:00 + -


Bu yıl tarihinde bir ilke imza atarak BAL ligine yükselen Bulvarspor’da transfer hızla devam ediyor.

BULVARSPOR’DA HEDEF BAL’DA KALICI OLMAK

Geçen yılki kadrodan Bilge Göktürk, Ceyhun Erceylan, Osman Adıgüzel, Alp Huy, Ömer Faruk Bal, Ekrem Aydoğmuş, Ersel Eren, Fuat Gürsu, Murat Gürsu, Erdem Öztürk, Hakan Öztürk, Doğa Köse, Caner Göktaş, Sergen Özşahin’le anlaşan; altyapıdan Cihan Saydam, Oben Öztürk, Ali Yücel, Alpaslan Ağaç, Görkem Günaydın, Selahattin Şentürk, Ergüç Pörüklü’yü A takım kadrosuna katan Kırmızı Beyazlılar; Güngören’den Salih İzmir ve Bülent Sağlam, Ağrı Patnos’tan Mehmet Ali Kayailli’yi de transfer ettiler. Teknik Direktör Rıvan Elmastaş yeni sezon için Kenan Çakal’a şunları söyledi “takımın tamamına yakınıyla sözleşme yeniledik, alt yapıdan yetenekleri genç kardeşlerimizi de kadromuza kattık. Eksik gördüğümüz mevkilere de iyi transferler yaptık. Bir iki transferle de kadromuzu tamamlayacağız. Bu konuda bize desteklerini esirgemeyen başta başkanımız Sebahattin Karaer olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ederim. Genel Kaptanımız Cemal Zaza’ya katkılarından dolayı da ayrıca teşekkür ederim. Bu yıl tecrübemiz olmayan bir ligde mücadele edeceğiz. Amacımız bu lig de kalıcı olmak. BAL ligi gerçekten güçlü takımlardan oluşan bir grup, bu yıl iyi futbol oynayarak başarılarımızı sürdürmek istiyoruz.

 

YILIN TEKNİK ADAMI RIDVAN ELMASTAŞ

 

İstanbul Amatör kümesinde başarılarına bir yenisini daha ekleyen Rıdvan Elmastaş Yerel Futbol ekibi olarak yılın teknik adamı seçildi. Ödülü yapılan tören sonunda kendisine takdim edildi. Başarılarını böyle anlamlı bir ödülle taçlandıran Elmastaş’ı bizler de tebrik  ediyoruz. Bu önemli ödülün ardından Rıvan Elmastaş duygularını şu cümlelerle ifade etti. “İstanbulda yılın teknik adamı seçilmeme sebep olan FUTBOLCU kardeşlerimin, terlerinin her damlasına, teknik anlamda verdiğim her kararda yanımda olan futbol şube sorumlum Kamil ŞAHİN, Genel Kaptan Cemal ZAZA kardeşime, Yönetim kuruluma, Başkanım Sebahattin KARAER’e, Kulüp Masörü Erdal AKTAŞ’a, Malzeme sorumlusu Hasan UYSAL’a, Şahsımı bu ödüle layık gören YEREL FUTBOL takipçileri ve Ekibine teşekkür ediyorum.”

 

Geleceğin Futbol Yıldızları BULVARSPOR’dan Parlayacak

 

Spor tesisleri ve alt yapısıyla Türk Futboluna hizmet etmeyi kendilerine hedef belirleyen Bulvarspor bir ilke daha imza attı. Futbol okulunun başarılı öğrencilerine sertifakaları dağıtılarak, özgüvenlerine güç katıldı. Genel Kaptan Cemal Zaza konuyla ilgili şunu dile getirdi. “Her geçen gün daha iyiye, daha güzele. K.Bulvarspor Futbol Okulumuz giderek büyüyor. 200'e yaklaşan öğrencilerimiz ve onların velilerinin katılımıyla yapılan organizasyonda başarılı Futbol Okulu gençlerimize sertifikaları dağıtıldı. Organizasyonda emeği geçen 2. Başkan Binali Bulut, Alt yapı sorumlusu yöneticimiz Ahmet Sütlüoğlu, Altyapı Teknik Sorumlusu Attila Belentepe, Futbol Okulu ve Altyapı hocalarımız Cem Bulut, Refik Yıldırım, Barış Atılgan ve Yağız Gül'e çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca organizasyona katılan tüm öğrencilerimize ve değerli Velilerine de çok teşekkür ederiz.”
Bu haber 1371 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR HABERLERİ