HALİL ERDOĞAN AK PARTİDE
Tarih: 15-03-2018 22:53:00 Güncelleme: 15-03-2018 22:53:00 + -


Yılların tecrübeli Siyaset adamı Maltepe AK Partiye üye oldu.

HALİL ERDOĞAN AK PARTİDE

AK Parti Maltepe İlçe Başkanı Av. Ümit Çoban'ı ziyaret ederek üye olan Halil Edoğan AK Parti saflarına katılmaktan dolayı gurur duyuyorum. “Gün birlik ve beraber olma günüdür” diyen Erdoğan, Cumhurbaşkanımızın sonuna kadar yanında olduğunu, Kahraman Türk ordusunun Afrin’den zaferle dönmesini, şehitlerimize Allahtan rahmet, ailelerine ve Türk Milletine başsağlığı, yaralılara da acil şifalar dilediğini belirterek Ak Partinin bir neferi olarak hayırlı ve güzel işler yapacağını da ifade etti.

 

AK Parti Maltepe İlçe Başkanı Av. Ümit Çoban, Halil Erdoğan ile partimiz biraz daha güçlendi. 100 bin üye kampanyamız devam ediyor. Partimizin misyon ve vizyonunu kabul etmiş ve benimsemiş herkes partimiz saflarını tercih edebilir. Yani partimizin birlik ve beraberlik ruhunu benimsemiş herkese kapımız açık. Bizim milli mutabakattan anladığımız budur. Biz hizmet ve milletin partisiyiz. Halil Erdoğan Maltepe halkının ve bölgesindeki vatandaşlarımızın sevdiği ve saydığı bir kişidir. Geçmiş dönemlerde yapmış çok güzel kalıcı çalışmalar gerçekleştirmiştir. Aramıza katıldığı için kendilerine hoş geldiniz diyerek tebrik ediyorum. Bize gönül veren, bizimle aynı safta olmak isteyen herkesi bekleriz” ifadelerini kullandı.

 

Siyasi gözlemciler Halil Erdoğan ülke siyasetini, ülke ticaretini’ de yakından takip eden sporcu kimliği olan vatansever biridir. Ak Parti’de başarılı çalışmalar yapacağına, bölgeye hizmette bugüne kadar edindiği tecrübelerle büyük faydalar sağlayacağına inanıyoruz.
Bu haber 402 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YEREL GÜNDEM HABERLERİ