BİLECİKLİLER BİR KEZ DAHA OKTAY TEPE DEDİ
Tarih: 15-03-2018 22:52:00 Güncelleme: 15-03-2018 22:52:00 + -


İstanbul Bilecikliler Derneğinin Genel Kurulu Dernek Merkezinde yapıldı. Katılımın çok yüksek olduğu seçimde mevcut başkan Oktay Tepe bir kez daha hemşehrilerinin desteğiyle başkan seçildi.

BİLECİKLİLER BİR KEZ DAHA OKTAY TEPE DEDİ

Oyların dağılımı şöyle oluştu. Oktay Tepe 407, Faruk Şahin 296, İbrahim Yılmam 199, Ahmet Hulisi Çakır 196.

 

Seçim sonrası tebrikleri kabul eden Oktay Tepe şimdiye kadar yaptıklarımızdan daha fazlasını yapmak için tüm yönetim kurulu arkadaşlarımızla var gücümüzle çalışacağız. ‘Herşey Bilecik ve Hemşehrilerimiz için’

 

Çok kıymetli Bilecik'li hemsehrilerimiz ve üyelerimiz,

 

Dernegimizin 11 Mart 2018 Pazar günü gerçekleştirilen olagan genel kurulda şahsımıza ve yönetim kurulumuza göstermiş olduğunuz teveccüh neticesinde tekrar göreve devam etmemiz noktasinda bizlerden desteginizi esirgemediniz.. Bu süreçte genel kurulumuza iştirak eden Siyasi Parti, Dernek ve Stk larin baskan ve yöneticilerine, basına, beraber yarıştığımız diğer başkan ve yönetim kurulu adaylarına da demokratik tutumlari ve nezaketleri icin teşekkür etmek isteriz... Tüm hemşehrilerimiz ve üyelerimizle birlikte Derneğimizin ve hemşehrilerimizin menfaatleri icin el ele gönül gönüle önceki dönem olduğu gibi önümüzdeki dönemde de gayret göstereceğimiz hususunu arz eder, şükranlarımı arz ederiz..

 

Oktay TEPE - Başkan
Bu haber 497 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YEREL GÜNDEM HABERLERİ