Kadınlar Aşurenin Bereketini Birlikte Paylaştı
Tarih: 29-10-2017 13:50:00 Güncelleme: 29-10-2017 13:50:00 + -


Tuzla Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi, 3 kazanda 1.300 kişilik aşure kaynattı. Aşureler, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı ve Tuzla Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ergül Özdemir tarafından ikram edildi.

Kadınlar Aşurenin Bereketini Birlikte Paylaştı

Tuzla Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi üyeleri tarafından 3 kazanda pişirilen ve her bir malzemesi Kent Konseyi Kadın Meclisi üyeleri tarafından alınan aşure, 1.300 kişiye kaselerde ikram edildi. Aşure kazanlarında “Kadına Şiddete Hayır”, “Helinler Ölmesin” mesajı yer aldı.

 

Birlikte Çok Güzeliz

 

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı, Kent Konseyi Başkanı Ergül Özdemir, Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Arzu Öğüt Şimşek ve beraberindekiler, dualar okuyarak aşureyi servis etti.

 

Tuzla Belediye Kent Konseyi Kadın Meclisi Arzu Öğüt Şimşek, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı’ya teşekkür etti. Şimşek, “Aşuremizin bereketini paylaşan tüm katılımcılara ve emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bugün burada birlikteliğimizi daha çok güçlendirmek için bir aradayız. Unutmayalım ki; birlikte çok güzeliz” dedi.

 

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı da konuşmasında “Kadınların birlik ve beraberliğini ortaya koyan bu güzel etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.
Bu haber 253 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YEREL GÜNDEM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR