Ecza Depolarından GÖRKEMLİ GÖVDE GÖSTERİSİ
Tarih: 15-03-2018 22:55:00 Güncelleme: 15-03-2018 22:55:00 + -


Tüm Kamu Eczacıları Derneği (TÜKED) tarafından düzenlenen 5. Ulusal Hastane ve Kurum Eczacıları Kongresi 7-11 Mart 2018 tarihinde Antalya Granada Luxury Belek’te gerçekleştirildi.

Ecza Depolarından GÖRKEMLİ GÖVDE GÖSTERİSİ

 Kamu Kurum Hastaneleri ve Özel Hastanelerinin Eczacılarının katıldığı geniş kapsamlı genel kurulda her zaman olduğu gibi yine; Boğaziçi ve OTC Ecza Depolarından GÖRKEMLİ GÖVDE GÖSTERİSİ yaptı.

 

 

Eczacılık mesleğinin gelişen ve yenilenen yönlerini, bilimsel ve güncel bilgiler doğrultusunda değerlendirme fırsatı ve mesleğin sorunlarının birlikte irdelendiği, yetkili kurumlara, çözüm önerilerinin sunulduğu kongrede Boğaziçi ve OTC Ecza Depolarının Yönetim Kurulu Başkanı Ecz. Abdurrahman Karaismailoğlu, Genel Müdür Altan Yıldırım, İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Orçun Gören ekibiyle birlikte başarılı çalışmalara imza atmanın mutluluğunu yaşadılar.

 

OTC ve Boğaziçi Ecza Depolarının standlarına katılımcıların büyük ilgi göstermeleri yönetimi memnun etti. Ayrıca katılan tüm eczacılara kaliteli birer eczacı rozetinin hediye edilmesi, kadınlar gününde ise bayanlara farklı bir promosyon ürünü verilmesi katılımcılar tarafından takdir edildi. Kongreye tüm ulusal ilaç firmalarının yanında devlet erkanınında katılımı dikkat çekti.
Bu haber 1442 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SAĞLIK HABERLERİ